Kurum Güvenlik

Eğitim Kurumu

Eğitim ve öğretim kurumları hassas güvenlik tedbirleri gerektiren yerler olmasının yanında kampüs ya da binaların günlük işleyişlerinin huzurlu ve sağlıklı ortamlarda sürdürülmesi gereken yerlerdir. Bu dengeyi gözeterek çalışanlarımızın; gerek öğrenci ve eğitimciler ile gerekse günlük ziyaretçilerle etkili iletişim kurmaları konularında titizlikle çalışmaktayız.

Hastane

Özel güvenlik alanında özel hassasiyet gösterilmesi gereken alanlardan biri olan hastane güvenliği hizmetleri, hasta ve hasta yakınlarının psikolojilerini anlamayı zorunlu kılmaktadır. Kızılelma özel güvenlik olarak eğitimli ve tecrübeli personelimizle 7 gün 24 saat sizler için hizmet vermekteyiz.

Konut & Site

Kızılelma özel güvenlik olarak, yaşam alanlarının devamlılığını sağlamak için
denetim ve gözetimlerle olası tehditlere karşı her an tetikte kalmakta, eğitimli ve tecrübeli güvenlik kadrolarıyla sizlere huzurlu ortamlar yaratmaktayız.

Konut Ve Site Güvenliği

Liman & lojistik

Coğrafi konumu dolayısıyla 3 tarafı denizlerle kaplı ülkemizin limanlarının güvenliği konusunda özel güvenlik hizmeti sunan Kızılelma özel güvenlik, ülke ekonomisinin kilit noktalarından biri olan limanların güvenliğinin sağlanması konusunda danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

3-4-4-limanlojistik

Turizm & Otelcilik

Turistik alanlar ve konaklama emniyeti konusunda aldığımız eğitim ve tecrübeli personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Üretim Tesisleri

Üretim tesislerin güvenliği konusunda Kızılelma özel güvenlik kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliğini sağlamakta, tesise yönelik içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alarak ilgili alanın 7/24 korunmasını sağlamaktadır.

uretim-tesisleri

Vip Koruma

Kızılelma özel güvenlik , çözüm ortağı olarak üstün eğitim almış uzman personel tarafından VIP güvenlik hizmeti vermekte ve VIP koruma ekipleri oluşturmaktadır. Günümüz koşullarında bireyin hangi nedenlerden dolayı koruma ihtiyacı duyduğu, sürekli diyalog ve hizmet alanın ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirilmektedir. Kişinin aktif yaşantısında güvenliği, risk faktörüne bağlı olarak, oluşturulan bir ya da birden fazla ekipler halinde sağlanmaktadır. Hizmet veren personellerin düzenli olarak eğitim ve uygulamalı simülasyon çalışmaları ile yeteneklerini korumaları üst seviyeye çıkarmaları sağlanmaktadır. Gerekli olan tüm ekipman ve araçlar yapılan risk analizine bağlı olarak sisteme entegre edilmektedir.

vip-koruma

Yakın Savunma

Yakın koruma ve VIP Güvenlik personelleri için savunma sanatı ve Aikido eğitimi verilmektedir. Talep doğrultusunda Kurumumuz bünyesinde çözüm ortağımız ile eğitimler düzenlenerek sertifika verilmektedir.

yakin-savunma